title
title
title
title
title
title
title
title
פסטיבל המעיינות 2019


עשרות אלפי מבקרים מכל רחבי הארץ השתתפו במהלך ימי חג הסוכות בשלל אירועי פסטיבל המעיינות 2019. הפסטיבל המיוחד, שכבר הפך למסורת מוצלחת ומרגשת באזור, ועמד השנה בסימן עשור לפריצת שביל עמק המעיינות.

לאורך כל השבוע התקיימו הופעותיהם של ישי ריבו, ברי סחרוף ושלום חנוך שמילאו את אולם הקימרון מקצה לקצה, חגיגה לכל המשפחה בחורשת בית יוסף עם המופע 'פעולה קרקסית' ופעילויות אתגריות שונות ומגוונות, קבלת שבת מוסיקלית בניהולו של חיים אסנר עם חבורת הזמר 'שדות בעמק' שאירחה את מקהלת החזנים, את שירה כץ מתל תאומים ואת לירון רוזנבלום מרשפים, אירוע צמ"ד ענק בהשתתפות אלפים מתושבי עמק המעיינות שכלל חגיגת יום הולדת 60 לגן הלאומי גן השלושה-סחנה ומופע של שירי מיימון.

במהלך החג הוצגה תערוכת צילום מיוחדת של צלמים מהעמק ומטיילים אשר צילמו בשנה האחרונה תמונות על השביל. התערוכה הוצגה במבנה שהיה אמפיתיאטרון פתוח ומאוחר יותר ננטש והפך להיות מטווח.   

אירועים רבים התקיימו גם באתרי התיירות וקהל רב טייל בכל רחבי העמק.

את החג חתמה חגיגת הקפות שניות בשדי תרומות בהפקת המועצה הדתית והישוב.

שלל האירועים מפגישים את אנשי העמק, ומביאים לכאן מטיילים ואורחים רבים שנהנים מיופיו של העמק ומהפעילויות לכל המשפחה, מהמופעים המצויינים ומאתרי התיירות, המציעים אף הם פעילויות מיוחדות לכל אורך החג. זו הייתה חגיגת העשור לשביל ו- 60 שנה לחנוכת גן השלושה, שני אירועים מרגשים וחשובים בסיפורו של העמק. הראשון צעיר ורק החל את צעדיו ואילו השני – ותיק, שזור בהיסטוריה האזורית והלאומית ואף נקשר לראשו הכתר של אחד הגנים היפים בעולם. תודות גדולות לכל שותפינו, ולצוותים הרבים אשר על אירועי הפסטיבל.  

לחוברת הפסטיבל...

לתמונות מאירועי הפסטיבל....


תמונה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד‏, ‏‏מחייך‏, ‏‏‏‏לעמוד‏, ‏קהל‏‏ ו‏פעילויות בחוץ‏‏‏‏‏

 

תגובות לדף