title
title
title
title
title
title
title
title
פסטיבל המעיינות ה-8

לאורך כל חוה"מ סוכות כמדי שנה בשמונה השנים האחרונות התקיים פסטיבל המעיינות.

הפסטיבל התרחש בכל רחבי העמק, בישובים ובאתרי התיירות, ונפתח במסיבת ריקודים ישראלית אותה הובילה הזמרת שרון חזיז ברשפים, שלאחריה התקיים ערב מחולות בהובלת המרקידים דרור דוידי וישראל שבתאי. מאות רוקדים מכל העמק והאזור הגיעו לאמפי דשא בגן השלושה לערב שנמשך מעל שלוש שעות, כשהשניים מובילים את הרוקדים במגוון ריקודים מאלה הוותיקים ועד לחדשים ביותר.

ההפקה המיוחדת 'הכי ישראלי אחי' פתחה את מופעי הפסטיבל. לאחר חודשים ארוכים של הכנות וחזרות עלו לבמה בזה אחר זה - אילנית, שלומית אהרון, חיים משה, דביר בנדק, אורי בנאי, לירון לב, רינת עמנואל, שירה כץ, חבורות ומקהלות מהעמק לערב מרגש שכולו מחווה לזמר הישראלי לדורותיו, אותו הנחו בכישרון רב האחים עוזי וחיים אסנר.

הערב גרף מחמאות רבות מהקהל הרב שהגדיר אותו כ'ערב מושלם', עם שירים מכל התקופות וכל הזמנים ובשילוב האמנים המקצועיים והמקומיים אשר החזיקו את הקהל מעל שעתיים ארוכות.

בימים שלאחר מכן - התארחו אמיר דדון, נתן גושן ויהורם גאון בשני ערבים מרגשים וסוחפים נוספים אף הם - בקימרון.

בשעות אחר הצהריים נערכו פעילויות לכל המשפחה בנוה איתן ובירדנה.

בנוה איתן התקיים יריד של יוצרים ואמנים אשר הפעילו את הקהל הרב בפעילויות יצירה חדשות ומגוונות, ובירדנה התקיים משחק אינטראקטיבי בשיתוף עם רשות ניקוז ירדן דרומי לאורך הירדן ומספר נקודות בישוב. בשני הישובים התקיימו מופעים משובחים לכל המשפחה.

במושבה מנחמיה התקיים בוקר ישראלי בחורשה שליד מוזיאון בית הרופא, שהביא את סיפורה של המושבה בהנחיית דודו אלהרר ובהשתתפות רינת עמנואל - זמרת, תושבת מנחמיה, סוזאן ביטון, מנחם בן צבי ותושבים נוספים אשר הביאו את סיפורה של מנחמיה מנקודת מבטם האישית.

כמדי שנה התקיים במהלך הפסטיבל האירוע השנתי לתושבי עמק המעיינות בגן השלושה שנפתח עם פעילויות אטרקטיביות רבות והסתיים במופע המצויין של עילי בוטנר וילדי החוץ. חתמו את הפסטיבל חגיגות הקפות שניות בהפקת המועצה הדתית שהתקיימו השנה בשדה אליהו. לתמונות מארועי הפסטיבל....


תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏8‏ אנשים‏, ‏‏‏‏אנשים יושבים‏, ‏קהל‏‏ ו‏פעילויות בחוץ‏‏‏‏

תגובות לדף