title
title
title
title
title
title
title
title
הנוער שלנו

 "נוער פורץ דרך"

החופש הגדול החל עם שלל פעילויות לבני הנוער בעמק. תכניות רבות הכינו במחלקת הנוער והחבר'ה יוכלו ליהנות מפעילויות בישובים לצד פעילויות אזוריות, כשהערך המוסף של האחרונות הוא המפגש בין בני נוער ממגוון ישובי העמק.

השבוע התקיים בהצלחה האירוע הראשון בסדרת אירועי 'נוער פורץ דרך', בשיתוף עם רשות ניקוז ירדן ונחלים דרומי שבו נפגשו בני הנוער ממירב ונווה אור באתר התיירות 'חווית נהריים'. הם ערכו היכרות, בישלו יחד פוייקה משובח, שמעו שיחה מעוררת השראה עם נציג מארגון "רובין פוד", שרו וניגנו סביב המדורה, ישנו תחת כיפת השמים ועם אור ראשון יצאו לפרוץ קטע שביל על שביל עמק המעיינות הסמוך לגשר הרכבת המחודש מעל נחל תבור.

בעידן האינסטגרם והווסטאפ כשהעולם מציע ריגושים דרך המסכים, מרגש לראות את בני הנוער יושבים סביב מדורה ושרים, מחזיקים טוריות, מזמרות, ומגרפות, נכנסים לתוך סבך קנים ומשאירים מאחוריהם שביל לתפארת ממנו ייהנו המטיילים הרבים בשביל עמק המעיינות.

בשבועות הקרובים יצאו המחזורים הבאים להשלמת המשימה בפריצת השביל.מד"צים חדשים בעמק

השבוע סיימו 15 בוגרי כיתות ט' משדה נחום, חמדיה, כפר רופין, ירדנה, מנחמיה, נווה אור ורשפים - סמינר הדרכה של בני המושבים. הסמינר התקיים ביער סמוך לעיר צפת במשך עשרה ימים בתנאי שטח מאתגרים במהלכם עברו הכשרה והכנה לשנת הדרכה בתנועה.

במקביל סיימו עוד עשרה מד"צים נוספים מישובי ביכורה קורס מד"צים של מינהל חברה ונוער. יש לנו קבוצה גדולה ומשמעותית של בני נוער שמוכשרים להדריך בישובים. התמונה של ‏מועצה אזורית עמק המעיינות‏.התמונה של ‏מועצה אזורית עמק המעיינות‏.

תגובות לדף