title
title
title
title
title
title
title
title
ליל ירח מלא


אמש במהלך כל הערב והלילה התקיימו אירועים ופעילויות בכל אתרי התיירות בעמק. זוהי השנה השלישית שבה פותחים האתרים את שעריהם בשעות הקרירות של חודש יולי ועם רדת ערב מציעים למבקרים פעילויות ייחודיות לכל המשפחה. האירוע נחשף באמצעים רבים, ביניהם תשדירים בגלי צה"ל, שיווק ברשתות החברתיות, כתבות במדורי התיירות והתרבות במגוון עיתונים ומגאזינים כתובים ודיגיטליים, ופרסומים בעיתונות המקומית. כל אלה מתוך רצון לקדם את התיירות והכלכלה באזור וכן לחשוף את העמק לעוד מבקרים מבית ומחוץ.

קהל רב של אלפי אנשים מכל רחבי העמק והארץ נע אמש בשבילי העמק בין ערבי שירה לסיורים, סדנאות, הרצאות ועוד. בגני חוגה, מרכז הצפרות 'מקור החסידה', פארק המעיינות וגן גורו התקיימו סיורי שקיעה, סיורי ערב וסיורי בוקר, באתר 'חומה ומגדל' - נחשפו המבקרים למיצג חווית החלוצים החדש שנפתחה בחודשים האחרונים, ב'נהריים בגשר' התקיימו טיולי עששיות וסדנאות אפייה, בביו תור - התקיים סיור לילי בעקבות החלב, בחוויה האתיופית - ערכו המבקרים היכרות עם התרבות הייחודית והאותנטית של יהדות אתיופיה וסיפורה האישי של חוה אלמו.

בספרינג ואלי התקיימו הרצאה ופאנל שעסקו בנושא 'נשים, עבודה פוליטיקה ומה שביניהם', במנחמיה התקיימו פעילות גרפיטי והרצאת אמנות, בכפר הכורדי בירדנה התקיים ערב זמר עם חבורת הזמר 'שדות שבעמק' שאירחה את אביבה אבידן, ברחוב התקיים ערב שירי אהבה עם נשות 'מקורוק', ובגן השלושה התקיים ערב הקראת שירה מקורית. עוד התקיימו סיור צילום וטיול ליל ירח מלא, ובנוסף לכל אלה התקיים טיול ליל ירח מלא לילדי ד'- ו' מהישובים על הגלבוע - היה לילה קסום עם אוירה מיוחדת בכל רחבי העמק.

יישר כח למחלקת התיירות על הפקת האירוע ולכל השותפים הרבים בכל רחבי העמק.


התמונה של ‏מועצה אזורית עמק המעיינות‏.

תגובות לדף