title
title
title
title
title
title
title
title
שולחן מקומי. אוכל. אנשים.

ביום ראשון נפתחו אירועי פסטיבל המעיינות עם ארוחת חוצות ממיטב תוצרת העמק, שהתקיימה בחאן הממלוכי בגשר הישנה. הרעיון החדשני הביא אל הצלחת את מיטב התוצרת החקלאית של העמק ובין היתר - חיטה שהפכה ללחם, ירקות, עשבי תבלין, פירות, גבינות, ספירולינה, שמן זית ועוד.

את חמשת המנות אשר הוגשו בארוחה יצרו, הכינו ובישלו אנשי מטבח ושפים מהעמק אשר עמלו על הרעיונות במשך שבועות ארוכים. ההירתמות והתגייסות של החקלאים ושל צוותי המטבח הייתה מעוררת השתאות ותרמו כל שביכולתם להצלחת האירוע הייחודי והחד פעמי, שהתרחש ממש על גבול ירדן, בין החאן הממלוכי לבין שלושת הגשרים.

   

אין מספיק מילים אשר יביעו את התודות וההערכה הרבה על ההירתמות של כולם לפרוייקט. המסירות, העבודה הרבה, התהליך המרתק והאהבה הורגשו היטב במנות שהוגשו על ידי צוות מלצרים צעיר לאורך כל הערב.

את הארוחה אצר אורי מאיר צ'יזיק וליווה צוות מסעדת רוטנברג - השף יזהר סהר והילה רונן סהר שהיו שותפים בכל הרעיון והביצוע.

 

במוצ"ש הקרוב אנו פותחים את פסטיבל המעיינות השמיני באופן רשמי במסיבת ריקודים ישראלית עם שרון חזיז ברשפים. בהמשך השבוע יתקיימו עוד שלל אירועים וביניהם - ערב ריקודי עם ישראליים, מופעי מוסיקה ישראלית עם אילנית, שלומית אהרון, חיים משה, האחים אסנר ועוד רבים מהעמק, אמיר דדון שמארח את נתן גושן, ויהורם גאון שיחתום את השבוע.

בשעות אחר הצהריים והבוקר יתקיימו פעילויות לכל המשפחה בנווה איתן, בירדנה ובמנחמיה, וביום חמישי, יתקיים האירוע המרכזי לתושבי המועצה בגן השלושה.

ביום שני, יתקיימו הקפות שניות בשדה אליהו, שמפיקה המועצה הדתית כבכל שנה.

גם באתרי התיירות בכל רחבי העמק יתקיימו פעילויות ואירועים חגיגיים.

לכל אירועי הפסטיבל ....תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏אדם אחד או יותר‏, ‏‏אנשים יושבים‏, ‏עץ‏‏‏ ו‏פעילויות בחוץ‏‏‏
תגובות לדף