title
title
title
title
title
title
title
title
ביקור המינהל לחינוך התיישבותי

 

הביקור החל בשק"ד שדה אליהו. האורחים הגיעו בדיוק בשעה שבה הובלו עבודות האמנות המרשימות של בוגרי מגמת האמנות להצגה בתערוכה במרכז בגין. קינלי טורפז, מנהל ביה"ס הציג לצוות המינהל את כל העשייה הרבה בביה"ס- תכניות דגל, שילוב תלמידים, שעות העשרה ועוד. תלמידי י"ב מהעמק ומחוצה לו הלומדים בביה"ס שהשתתפו בחלקו השני של הביקור סיפרו על ביה"ס מנקודת המבט שלהם. על היחודיות, על השיתוף, על הערכים והלמידה המיוחדת המתאפשרת במסגרת ביה"ס שלהם.

לאחר מכן נסעה הפמליה לבית החינוך 'גאון הירדן' היישר לטקס ראש חודש. אילנית ערן, מנהלת ביה"ס הציגה גם היא את עבודת ביה"ס: את השילובים הברורים מאליהם עם כיתות 'נווה', את התלמידים שמגיעים ממסגרות שונות כמו הבית לילד, בית סנונית, נעל"ה וכן את התכניות הרבות שמתנהלות בבית הספר: חממה אקולוגית, מגמת עיצובים בעץ, טיפול באמצעות כלבים ועוד.

שני המנהלים דיברו על החיבור והקשר החזק שנרקם בין שני בתי הספר ואצל התלמידים אפשר היה לחוש את הגאווה והשייכות לביה"ס בו הם לומדים.

לקראת סוף הביקור ב'גאון הירדן' התקיים טקס צנוע של קביעת מזוזה לחדר הכושר החדש והאורחים שנכנסו לחדר הכושר, מצאו 'שעת כושר' ועלו לבדוק את המתקנים.

את הסיור בעמק סיים צוות המינהל ב'בית בטירה' ובארוחת צהריים מאוחרת בקיבוץ טירת צבי.

המינהל לחינוך התיישבותי שתומך ומסייע מאוד בפתרונות ומענים מתאימים לכל ילד, בקידום ההישגים הלימודיים והערכיים שלו הבטיח להמשיך לסייע ולתמוך בבתי הספר שלנו.

 

 

 


תגובות לדף
הרשאות ניהול לדף מתחום:
;