title
title
title
title
title
title
title
title
ארועי סוכות 2010

נראה אותך

האירוע המרכזי התופס מקום של קבע בין אירועי המועצה בסוכות, היה אירוע הצמיחה הדמוגרפית בגן השלושה תחת השם "נראה אותך" אליו היגיעו כ- 3,000 מתושבי העמק. האירוע השנה התבסס על דוכני הפעלה לילדים בהם – פעילות בעיסת נייר, טיפוס על קיר אתגרי, הליכה בין חבלים ועוד ועוד. גם לאכול היה בשפע. את הערב שהיה מאורגן היטב, התקיים באוירה טובה סיים דויד ברוזה שהוכיח כי עדיין לא נס ליחו . תודה מיוחדת צריך לומר לאופירה שגב מנהלת מח' התרבות ולשאר עובדי המועצה על אירוע מוצלח מאד שכאמור הפך למסורת.

חוצה עמק - על אופניים.

בהפקת רשות הניקוז ירדן דרומי דיוושו כ- 1,000 רוכבי אופניים צעירים ומבוגרים בשלושה מסלולים  בין מעיינות העמק בעוד אירוע שכבר הפך למסורת יפה בסוכות. 

רפואה שלמה

תערוכת האוספים השמינית לזכרה של רותי ליבני  בשם "רפואה שלמה" הוצגה השנה במוזיאון לארכיאולוגיה ים תיכונית ובאתר חומה ומגדל, הוקדשה השנה לנושא הרפואה והוצגו בה מכשירים שונים בתחומי הסניטציה, ניתוח וכו'. כמו כן הוצגו פריטים שונים המשמשים לרפואה עממית, קמעות ותלבושות.

הקפות שניות

האירוע לסיום חג הסוכות שגם הוא הופך למסורת התקיים השנה בתל תאומים והיה מרגש וצבעוני.

"חג סוכות נבחר להיות "זמן שימחתנו"  והוא מסיים את חגי תשרי בשמחה רבה ותקווה גדולה לשנה חדשה נפלאה" בירך ראש המועצה יורם קרין את החוגגים והודה ליוסי מנחם והמועצה הדתית, ולמארחים מתל תאומים על ארגון האירוע.

 

לתמונות מאירועי סוכות...

 

 

 

תגובות לדף
הרשאות ניהול לדף מתחום:
;