title
title
title
title
title
title
title
title
שביתת העובדים הסוציאליים נכנסה לשבוע הרביעי

 

 

עדכון לגבי שביתת העובדים הסוציאליים

 

היום נכנסה שביתת העובדים הסוציאליים לשבוע רביעי. כל העובדות הסוציאליות במועצה וב"מעברים" שובתות באופן מלא.

 

ביום ראשון לפני שבוע דחתה מזכירות איגוד העובדים הסוציאליים את מטווה ההסכם עם האוצר.גם צוות המחלקה חשב שההבנות שהיגיעו אליהן אינן משמעותיות כי נקודת הפתיחה של העו"סים היתה מאד נמוכה. ומכאן כל דבר היה עליה.

 

ביום שלישי פנה האוצר להוצאת צווי ריתוק לעו"סים במשרדי הממשלה אולם בית הדין המחוזי לעבודה דרש מהצוותים להמשיך במשא ומתן עד לדיון שיהיה ביום רביעי הקרוב 30.3.2011. האוצר מסרב לשבת עם איגוד העובדים הסוציאליים.

 

מבחינת צוות המחלקה - היציאה לשביתה היתה מאד קשה לעובדות מתוך המחוייבות הרבה שלהן לתושבים, לקהילות, למקצוע. מאידך יש ודאות שהשביתה צודקת. הצוות מקבל תמיכה וגיבוי מהמועצה, מהתושבים ומהישובים. העובדות הסוציאליות השתתפו במספר הפגנות מתוך רצון להיות פרו-אקטיביות.

מזכירת המחלקה ועובדת הזכאות ממשיכות את עבודתן במחלקה.

 

איגוד העובדים הסוציאליים מפעיל ועדת חריגים למקרים דחופים. שיתפנו את היישובים בכך ואני מנצלת גם מכתב זה ליידע בקיום הועדה שכל תושב יכול לפנות אליה ולבקש התערבות עו"ס. הועדה בלבד סוברנית להחליט על יציאת עו"ס לשטח.  פקס 073-2771041 או מייל harigim@socialwork.org.il

 

מקווים שהשביתה תשיג את מטרותיה בהקדם והעובדות הסוציאליות תחזורנה לעבודתן!

 

 

 

 

06.03.11

 

שלום רב,

 

כידוע לכולם איגוד העובדים הסוציאליים וההסתדרות הכריזו על סכסוך עבודה, לאחר שהם הוחרגו מההסכם אותו השיגה ההסתדרות לכלל העובדים במגזר הציבורי.

 

לכן מיום ראשון 6.3.2011 מושבתים כל השירותים הניתנים ע"י המחלקה לשירותים חברתיים באמצעות העובדות הסוציאליות ברמת פרט, משפחה וקהילה.

 

אנו מכירים מקרוב את עבודתן של העובדות במחלקה שלנו הנעשית מתוך מחויבות טוטאלית לתושבים וליישובים, מסירות רבה, מקצועיות ואהבה גדולה.

אנו תומכים במאבקן הצודק ומקווים שהמדינה תכיר בחשיבותה הגדולה של העבודה הסוציאלית.

 

איגוד העובדים הסוציאליים מפעיל וועדת חריגים הפועלת 24 שעות ועוסקת רק בפניות לגבי מצבי חירום שונים שהינם עניין של חיים ומוות בלבד. רק וועדת החריגים מוסמכת להחליט מתי והאם להפעיל עו"ס כונן.

ניתן לפנות לוועדה בכתב באמצעות פקס שמספרו  073-2771041

או דרך המייל harigim@socialwork.org.il  

 

אנו פונים אליכם לגלות הבנה ולסייע לנו להצליח במאבק הזה. בתקווה שהשביתה תסתיים במהירות, תשיג תוצאות נאותות לעובדים הסוציאליים ונוכל לשוב ולתת שירות הולם לכל התושבים.

 

אנא עקבו אחר עדכונים בתקשורת.

 

 

                                                           בברכה,

  

                   עירית דרור, מנהלת המח' לשירותים חברתיים        יורם קרין, ראש המועצה

 

 

 

 

תגובות לדף
הרשאות ניהול לדף מתחום:
;