חיפוש במאגר | חיפוש מתקדם
ג'יפ הבר
חמדיה
גונן
טלפון / נייד:052-5758889

"ג'יפ הבר" ממוקם בקיבוץ חמדיה הנמצא בעמק המעיינות ומציע מגוון טיולי ג'יפים לכל חברה ומטרה. כי רק הג'יפ לבדו יכול לקחת אתכם לכל אותן פינות חמד נסתרות בשטחי הנחלים והמעיינות.

"ג'יפ הבר" מכוון את פעילויותיו בהתאמה עם העונות והטבע ומנוהל ע"י "גונן אגוזי".

"גונן אגוזי" יוצא יחידה מובחרת ובן קיבוץ איילת השחר, שימש במשך שנים רבות כפקח נזקי חקלאות של המועצה האזורית עמק המעיינות. גונן ממשיך בכל דרכיו לפתח ולהעצים את אהבתו וחיבורו לטבע, לחקלאות ולבעלי החיים והפעילות עם הטבע הינה בדמו, ומהטבע נולד "ג'יפ הבר". היכרותו העמוקה את חיות הבר, יוצרת חוויה מיוחדת במינה המשלבת חיות בר, טבע ונוף. גונן מקפיד להטמיע אהבה זו בכל מדריכיו.

מגוון טיולים לבחירתכם

ספארי לילה: עם רדת החשיכה נצא לגלות את חיי הלילה של העמק.. עם זרקור ביד (פרוז'קטור) נגלה שבעמק הלילה לא שקט... והטבע פראי. רכבי השטח ייקחו אותנו בדרכים לא דרכים, ובדרך נצפה בבעלי החיים שהעמק יזמן לנו: חזירי בר, דורסי לילה, חתולי ביצה, דורבנים ועוד... לטיולי הלילה אווירה שונה ומיוחדת, נסיעה בטבע, בחושך, בדרכים נסתרות, כאשר חיות הבר סביבנו מרתקות והופכות את הטיול לחוויה בלתי נשכחת. (ממומלץ להצטייד בלבוש חם ובמצלמה).

טיולי זריחה ושקיעה: שעות הזריחה והשקיעה הינן השעות בהן בעלי החיים נעים בין המנוחה לארוחה. ואנו שמחים תמיד ללוות אותן בדרכן. בשעות אלה בהן כל הטבע והחי מחליף מיקום ומשנה פעילות, אנו נהיה שם בכדי לחוש את הבריאה בשיאה.

טיולי יום: טבע פראי, מעברי נחלים, גבעות, הרים ומעיינות שוקקים. אומנם בשמש נראה פחות מחיי הבר הסוערים, אבל הנופים המרהיבים ימלאו אותנו בהרגשת חופש, יתנו לנו את הניתוק הנכסף מחיי היום יום ויעבירו אותנו לשלווה הפראית של הטבע. הג'יפ הפתוח עם הנהג המנוסה מעניקים למטייל את האווירה הנכונה בצורה הטובה ביותר ובביטחון מלא.

תוספות: נשמח לשלב את פעילותינו עם ספקים אחרים מהאזור ולהציע לכם ימי פעילות מלאים ומגוונים לפי בחירתכם והעדפותיכם. אפשרות גם לימי כיף וגיבוש עבור קבוצות.


 

 

העתקת קישור


עמק בית שאן, מיקוד 11710 | טל' 04-6065850/609 | פקס: 04-6065862 | info@maianot.co.il
מופעל באמצעות מעוף - מגוון אפקט